IMG-LOGO

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Derves'in Hikayesi

Derves Ambalaj Gıda Nakliye İnşaat Tem. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2014 Yıllında Mardin Organize Sanayi Bölgesi 1. Bulvar 28.Sokak No:6 Bölgesinde 10.515 m2 alanında kurulmuştur. Derves’in Ana temasında Çuval Üretimi gelmektedir. Derves Ambalaj Gıda Nakliye İnşaat Tem. Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Bölgenin ilk Çuval Fabrikası olup Un, Yem, Kepek , Bakliyat Gübre V.b çuvalı Üretimi yapmaktadır. Derves’in ana politikası sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Müşteri odaklı olan bu politika çerçevesi içinde, toplam kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini sağlayan ürün ve hizmetleri hızlı, etkin bir şekilde müşteriye sunmayı hedef almaktır.

Amacımız; yaratıcılığı geliştirmeyi ve değişimi bir kural olarak kabul ederken, sürekli iyileşerek kendini ve standartlarımız ile uygulamalarımıza tam uyum sağlayan çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçilerini daha iyi seviyelere ulaştırmaktır. Kalite ile bütün departmanlar doğrudan olarak ilgili olup, tüm müşteri, tedarikçi, personel ile bütünleşerek gerekliliklerin hayata geçirilmesinden, tüm yönetim sorumludur.Kalite için belirlenen gerekliliklerin karşılanmasına yönelik; ulusal ve uluslar arası normlara ve yasalara uygun, çevreye saygılı, yüksek kaliteli ve güvenli ürünler elde etmeyi sağlayacak planlı ve sistematik etkinliklerde bulunmayı taahhüt etmekteyiz.

Derviş Öğrendik Yönetim Kurulu Üyesi

Derves

IMG

Çuval Grupları

IMG
PP Standart Çuval
SYMBOL

%100 POLİPROPİLENDEN İMAL EDİLMİŞTİR.UV KATKILIAĞZI SICAK KESİM VEYA OVERLOCKLUDUR.İSTENİLEN HER EBATTA VE KALINLIKTA ÜRETİLEBİLİR.

SYMBOL
PP Lamineli Çuval

Taşıyabildiği yük kapasitesi, maliyet ve dayanıklılık açısından bir çok endüstriyel ürün için en uygun ve en ekonomik ambalaj ürünüdür.

Şeffaf Çuval
SYMBOL

Transparan özelliği sayesinde, içindeki ürünlerin gözle kontrolüne olanak sağlar ve güneş ışığını içeriye geçirerek ürünü soğuğa ve dona karşı korur.

SYMBOL
OPP Çuval

Lamineli çuvalın üzerine 8 renk baskıya kadar yapılabilmektedir.Halk dilinde fotoğraf baskılı çuval diye bilinir.Daha çok kullanım yeri perakende bakliyat çuvallarında kullanılır ve günümüzce çok yaygınlaşmış olup herkez tarafından çok beğenilen bir ambalaj türü olmuştur.

Haral
SYMBOL

Taşıyabildiği yük kapasitesi, maliyet ve dayanıklılık açısından her sektör ve her ürün için en uygun ve en ekonomik ambalaj ürünüdür.Çuvallarımız tarımsal ve endüstriyel sektörlerde kullanılmaktadır.

SYMBOL
Bopp Çuval

Lamineli çuvalın üzerine 8 renk baskıya kadar yapılabilmektedir.Halk dilinde fotoğraf baskılı çuval diye bilinir.